J.Kibildžio PĮ

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
J.Kibildžio PĮ

J.Kibildžio PĮ

Energjia dhe burimet natyrore, Stone products

Merkinė
LT-65333, Varėna, Lituani
+370 31057 499
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 184625489
Kodi vat: 100001878218
Ss code siguruesi: 597172
Ore pune
I-V 8:00-17:00
VI 8:00-14:00

- J.Kibildžio PĮ

Link të Karte biznesi
lart

Hartë


lart

Kategoria e aktivitetit të


Energjia dhe burimet natyrore, Stone products
lart

Kodi qr

QR CODE
lart

vCard

lart

Shqyrtime

Vlerësim: 4.0/5
Vlerësuar me: 1

lart

Kompani të ngjashme


JOGMINDA, UAB
VITAKA IR KO, UAB
Paminklų dirbtuvės, individuali veikla
ŽYBARTUVA, UAB
OLAN LT, UAB
KARBONAS, UAB
GRANITAS, UAB
POLITECA, UAB
BALTIJOS MARMURAS, UAB
D. VAREC, UAB
ROMO PAMINKLAI, R. Pabarškos individuali veikla
TALJA, S. Rakūno TŪB
AKMENIJA, UAB
RAMYBĖS TAKAS, UAB
AKMATEX, UAB
SMIGĖ, UAB
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi J.Kibildžio PĮ Karte biznesi